Tasarımı Kaydet  Kapat

ATSİS NEDİR?

Akıllı Tarama Sistemi ölçme ve değerlendirmeyi daha ekonomik ve pratik hala getirmek için tasarlanmış her eğitim-öğretim kademesinde kullanılabilen bir optik okuma yazılımıdır. Bu yazılım kullanıcılara Atsis Optik Okuma Aparatı ile birlikte gönderilir.

Keşfet

...

Herkesin Anlayabileceği Kolaylıkta Kullanım

Basit ve kullanışlı ekranıyla, benzer yazılımların ötesinde hız ve rahatlık sunmaktadır. Kullanmasını öğrenmek için vakit harcamayacaksınız.

Hatasız ve Hızlı Şekilde Optik Okuma

Atsis Optik Okuyucu ile tüm test ve deneme sınavlarınızı hatasız ve hızlı bir şekilde okuyabilirsiniz.

Verilerin Güvenle Saklanması

Akıllı Tarama Sistemi telefondan okuma yapan yazılımların ötesinde, hız ve kullanışlılık ile birlikte verilerin güvenle saklanmasını sağlamaktadır.

Sınav Sonuçlarına Dair Analizler

Okul/şube net sıralı listesi, soru madde analizi, detaylı sınav istatistikleri, soru zorlukları, sınav öğrenci karnesi gibi analizler.

Bizi Tercih Eden Müşterilerimiz

Yeni Nesil Akıllı Optik Okuyucu

Gelişen teknoloji ile birlikte eğitimde ölçme ve değerlendirme sürecini çok daha kolay, ekonomik ve etkili hale getirebilmek için tasarlanmış olan Akıllı Tarama Sistemi, ölçme değerlendirme sürecini basit ve daha eğlenceli hale getirmektedir.

Sistem sınıf ortamında akıllı tahtalarda kurulum gerektirmeden kullanılmasının verdiği avantajla öğrencilerin de ölçme ve değerlendirme sürecine katılmalarına, sonuçlarını aynı anda akıllı tahtada görebilmelerine imkan sağlamaktadır.

Akıllı tarama sisteminin size vadettiklerini keşfedin

Atsis içerisindeki yerleşik sorular ile derslerinizi harika deneyimlere dönüştürün.

Atsis içerisinde neler var?

Atsis kullanıcıları neler söyledi?

Öğretmen ve Öğrencilere değer kattığımızı görmek bizi onlar kadar mutlu ediyor.

...
Çok güzel bir sistem. Oldukça pratik. Eski tip optik tarama cihazları formlarla birlikte 4-5 bin lira iken atsis bu fiyata çok uygun
Hatice UsluerolÖğretmen - Türkçe;
...