Tasarımı Kaydet  Kapat

Atsis Nedir?

HER DERS VE

SINIF
DÜZEYİNDE

Atsis, Akıllı Tarama Sistemi, her ders ve sınıf düzeyinde test ve deneme sınavlarınızı okutabileceğiniz, okutulan sınavların analizlerini inceleyebileceğiniz, sonuçları öğrencileriniz ve velilerinizle paylaşabileceğiniz ve tüm bunları dakikalar içinde sınıf ortamında öğrencilerinizle birlikte yapabileceğiniz eğitimci dostu bir uygulamadır.

Akıllı Tarama Sistemi Konu Değerlendirme Testleri sistemin içine entegre edilmiş, cevap anahtarları girilmiş ve taramaya hazır durumda olan testlerdir. Bu testleri optik okuyucu ile cevap anahtarı girmekle uğraşmadan okutabilirsiniz. Bu testlerin PDF'lerine programınızda yer alan "Hazır Sınavlar" bölümünden ulaşabilir dilediğiniz kadar çıktı alabilirsiniz. Talep edilmesi durumunda bu testler kullanıcılarımıza kitapçık şeklinde de gönderilmektedir.

Atsis Optik okuyucu yazılımda yer alan ilgili bölümden öğrenci listelerinizi bir "tık"la e-okuldan atsis optik okuyucu programına aktarabilirsiniz.

01

Detaylı Analiz

 
02

İnternet Destekli Takip

 
03

e-Okul Öğrenci Listesi

Hikayesi

Neden Akıllı Tarama Sistemi?

Atsis, Akıllı Tarama Sistemi, kullanışlı ve anlaşılır arayüzü ile kullanımı oldukça kolay bir uygulamadır. Kurulum gerektirmeden flash belleğinizde taşıyabilir ve dilediğiniz tüm cihazlarda kullanabilirsiniz. Üstelik akıllı tahtalara uyumlu olmasının vermiş olduğu avantajla test ve denemelerinizi öğrencilerinizle birlikte değerlendirebilirsiniz. Uygulamış olduğunuz testlerin sonuçlarını hemen analiz edebilir, öğrencilerinizin zorlandığı konuları tespit edebilir ve hatalı öğrenmelerin önüne geçebilirsiniz. Bunlarla birlikte sınav sonuçlarınızı web hesabınızda öğrencileriniz ve velilerinizle paylaşabilirsiniz. Dilerseniz sınav sonuçlarınızı ya da özel duyurularınızı sınıflarınıza SMS olarak gönderebilirsiniz. Tüm bunların yanında tüm derslerden -ortaokul için- kazanım testlerini ve kitap sınavlarını da dilediğiniz kadar kullanmanız mümkün. Ayrıca Atsis kullanıcıları optik formlara para ödemek zorunda değil. Sistemin içinde yer alan optik formlardan uygulamak istediğiniz sınava uygun olan formun çıktısını alıp kullanabilirsiniz.

Akıllı Tarama Sistemini Hemen Kullanın

3 Farklı satış seçeneğiyle Atsis sizleri bekliyor

Paketler ve Fİyatlar

...