Tasarımı Kaydet  Kapat

Yardım

Evet kullanabilirsiniz. Eğer programı bir flash bellekte taşımıyor ve kullanmak istediğiniz cihazlarda ayrı ayrı klasör olarak bulunduruyorsanız bütün cihazlarda internet bağlantısı olduğuna dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Aksi takdirde bir cihazda yapmış olduğunuz işlemler diğer cihazlarda görünmeyecektir.
Bu sorunu yaşamamak için iki şeye dikkat etmeniz gerekir:
a- Sınav kaydettiğiniz anda bilgisayarınızın internete bağlı olduğundan emin olun. Bilgisayarınızda internet bağlantısı mevcut ise kaydedilen tüm veriler internete gönderilir ve programı internet olan herhangi bir cihazdan açmanız durumunda verileriniz otomatik olarak güncellenir.

b- Eğer programı internetsiz olarak kullanıyorsanız programı tek bir klasörde flash belleğinizde taşımanız gerekmektedir. Sınav kaydı ya da okuma işlemi gerçekleştirdikten sonra verileriniz programınızın yer aldığı klasöre kaydedilir. Eğer internet yoksa başka cihazlardan verilere ulaşmak isterseniz yine aynı klasör içinde programı çalıştırmanız gerekmektedir.
Eğer okuma esnasında dikkat edilmesi gereken şartlara uygun olarak okuma işlemini yapıyorsanız sistem tüm optik formları hatasız bir şekilde okur. Okuma işleminde hata olduğunu düşünüyorsanız şunlara dikkat ettiğinizden emin olun:
a- Kamera görüntüsünün net olduğundan emin olun. Eğer görüntünün net olmadığını düşünüyorsanız cihazın ucunda yer alan kamera merceğini sağa sola çevirerek görüntüyü netleştirin. Kamera merceğinin bulunduğu bölüm (kameranın ucundaki siyah çıkıntı) ilk kullanımdan dolayı zor dönüyorsa bir araç yardımıyla döndürebilirsiniz(pense,kargaburun vs)

b- Görüntü net ve hala okumada hata olduğunu düşünüyorsanız, okuma yaptığınız yeri değiştiriniz. Eğer optik formun üzerine direkt bir ışık düşüyor ve formlar parlıyorsa okuma işlemi sağlıklı gerçekleşmeyecektir. Okuma işlemini akşam gerçekleştiriyorsanız lamba ışığının direkt formların üzerine düşmemesi, ışık altında okuma yapılmaması gerekmektedir.

c- Optik formların zarar görmediğinden emin olun. Şöyle ki program, optik formları kenarında bulunan siyah çerçeve sayesinde ayırt edebilmektedir. Bu siyah çerçeve zarar görmüş veya tam görünmüyorsa sistem optik formları algılamaz.

d- Optik formların sol alt köşesinde bulunan kare işaretinin zarar görmediğinden emin olun. Atsis, kullanıcılarına hatasız ve hızlı bir okuma vadeder. Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra hala hatalı okuma yaptığını düşünüyorsanız. Lütfen info@atsis.net mail adresimize yaşadığınız sorunu iletin ve teknik destek talebinde bulunun. Teknik ekibimiz sizinle en kısa sürede bağlantıya geçecek ve sorununuzu çözecektir.
Siz kendi kullanıcı adı ve şifrenizle aynı anda atsis.net te bulunan kullanıcı panelinden de giriş yaparak sonuçlarınızı internet ortamından da görebilirsiniz.
Öğrencilerinizin sitemizden sonuçlarını görebilmeleri için kendilerine otomatik olarak kullanıcı adı ve şifresi tanımlanır. Öğrenci kullanıcı adı ve şifresi
Kullanıcı adı: ad-soyad- numara(bitişik şekilde) Örn: ahmetyılmaz123 Şifre: Okul numarası Örn:123
Eğer exeyi çalıştırmayı deniyor ve herhangi bir işlem yapılmıyorsa bunun farklı nedenleri olabilir. Öncelikle "Atsis Files" içindeki kullanıcı isminizin yazılı olduğu klasörü yedekledikten sonra Atsis Files klasörünü siliniz.(İnternete gönderilmeyen bir sınavınız yoksa bu işlemi yapmayabilir diğer adıma doğrudan geçebilirsiniz.) Ardından Atsis Leoder exeyi tıklayınız. (Bu işlemi internet bağlantısı olduğunda yapmanız gerekir.) Tüm dosyalar güncel haliyle yeniden indirilir. Eğer bu işlem sorununuzu çözmemiş ise lütfen info@atsis.net mail adresinden teknik destek talebinde bulununuz. Teknik ekibimiz sizinle en kısa süre içinde ilgilenecek ve sorununuzu çözecektir.
Akıllı Tarama Sistemine ilk kez kayıt oluyorsanız e-posta ve telefon bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz. EFT işlemi yaparak ödeme yapacaksanız satın alma işleminden sonra gösterilen ekranda yer alan şirket unvanı ve İban numarasını eksiksiz olarak doldurduğunuzdan emin olunuz. Sorunun devam etmesi halinde iletişim bölümünden Müşteri Temsilcisi ile doğrudan görüşme sağlayınız.
AKıllı Tarama sistemi kullanıcısı iseniz ve ek paket almak istiyorsanız lütfen bu işlemi programınızda yer alan "Hesabım" bölümünden gerçekleştiriniz. Sorun yaşamanız durumunda bizimle iletişeme geçebilirsiniz.

Atsis ile ilgili merak ettikleriniz

Soru işaretlerinizi gidermek adına sizin için bir yardım sayfası oluşturduk.

...